World of Tanks – Tankové bitvy online

World of Tanks

World of Tanks je nejhranější hra na internetu od tvůrců další úspěšné hry World of Warplanes, kterou možná znáte. Nasedněte do bojového tanku a jeďte do té největší tankové bitvy světa! Jedná se o akční bojovou hru, kde je cílem zničit nepřítele dřívě, než on zničí vás. Je zde nespočet možností vylepšení tanku a celou dobu se pohybujete v teamu, jak je u MMO her zvykem. Veškerá vozidla jsou vytvořena dle skutečných předloh strojů zejména z 2. světové války. Zažijte tu největší online tankovou bitvu světa právě teď!


 • Obrovské množství map a zón
 • Reálné vozidla z 2. světové války
 • Úžasná grafika a design
 • Hrajete ZDARMA

Herní video

Ovládání hry

 • Vozidlem pohybujete pomocí kláves W, A, S, D
 • střílíte levým tlačítkem myši.

Jak nainstalovat World of Tanks

Celou hru stáhnete z oficiálního portálu autorů hry a klasicky nainstalujete. Jediné co potřebujete je počítač a přístup k internetu.

Herní módy

 1. Klasická bitva
 2. Dva týmy a 15 tanků, kde jedna strana musí do 15 minut buď obsadit základnu protivníka, nebo vystřílet všechny protivníkovy tanky.

 3. Vzájemná bitva
 4. Boj o neutrální základnu kde jedna ze stran musí do 15 minut základnu získat, nebo zničit všechny protivníkovy vozidla

 5. Útok
 6. Dva týmy, každý má 15 tanků, ale jen jeden základnu, kterou musí bránit. Úkolem toho druhého je základnu zničit v 10 minutách.

Share Button

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *