Big Farm CZ – Vybudujte si vlastní farmu

Big Farm

Big Farm je farmářská budovatelská MMO hra, kterou můžeš hrát zdarma ve svém prohlížeči. Zpočátku máš zchátralou, neprosperující farmu a tvým úkolem je postupným zdokonalováním, pěstováním nových plodin a obchodováním s ostatními hráči udělat z farmy vydělávající statek. Hra se vyznačuje svoji skvělou grafikou a velmi propracovaným herním systémem. Navíc ji hraješ zcela zdarma ve svém prohlížeči a tak není co řešit – zkus to hned!

  • Skvělá grafika
  • Propracovaný herní systém
  • Hraješ zdarma přímo v prohlížeči
  • Možnost interakce s ostatními hráči

Herní video

Jak hru nainstalovat

Hru nemusíte vůbec instalovat. :) Prostě se zaregistrujete a hrajete přímo v prohlížeči. Jediné co potřebujete je počítač s přístupem k internetu a Adobe Flash player – hrát můžete odkudkoliv.

Jak se hra ovládá

Hru ovládáš pouze myší, kterou klikáš na příslušné ikonky, stavby a pole. Dále máš k dispozici lištu, ve které se nachází několik ikonek – například ikonka prodeje a nákupu surovin, zvířat a dalších věcí.

Herní systém

Ve hře se objevují 2 možnosti toho, co můžete dělat:

  1. Budování farmy
  2. Budování farmy je základní činnost v celé hře a je velmi propracovaná. Stavíte celou farmu, vyrábíte plodiny, chováte zvěř a zaměstnáváte své pomocníky.

  3. Plnění malých úkolů
  4. Kromě budování jsou k dispozici i malé úkoly, které můžete plnit. Úkolem bude například vypěstovat určitý druh plodiny v určitém čase a za odměnu dostanete peníze, za které můžete pořídit další vylepšováky farmy.

Share Button

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *