Metin2 – Unikátní 3D fantasy hra zdarma

Hra Metin2

Metin2 je online akční hra ve fantasy stylu, která nenechává již od svého vydání žádného hráče chladným. Mezi její největší přednosti patří MMORPG unikátní orientální zaměření hry, rozsáhlý svět se skvělou grafikou a množství možností, které tento svět nabízí. Stanete se účastníkem velké války 3 znepřátelených mocností v obrovském světě. Vyberete si jednu z postav – ninja, válečník, šaman, suro a můžete se ponořit do akčních bojů, nebo se třeba jen procházet rozsáhlou krajinou. Jak už bývá u MMORPG zvykem, to jak se rozhodnete hrát je jen na vás. Zkuste hru Metin2 právě nyní a zdarma!


 • Grafické efekty
 • Neuvěřitelné množství možností hraní
 • Čeština
 • Možnost hrát zdarma

Herní video

Instalace hry Metin2

Na instalaci této hry vás nic nezaskočí. Po registraci na oficiální stránce hru na stejném místě i stáhnete a po stáhnutí dvojím kliknutím započnete instalaci tak, jak jste zvyklí u různých programů nebo her. Poté hru jednoduše spustíte, zadáte své údaje a celý svět hry Metin2 je váš. Hra si sama stáhne případné aktualizace, takže vy nemáte žádné starosti. Pro hraní této hry si připravte počítač s Windows 2000 a vyšší a alespoň 2 GB volného prostoru na disku. Přejeme příjemnou zábavu.

Jak hru ovládat

Ovládá se jednoduše myší – rychle si na to zvyknete a bude vám to připadat přirozené.

Povolání ve hře Metin2

 1. Válečník
 2. Bojujete klasicky s mečem a štítem. Je silný na blízko, ale není moc rychlý.

 3. Šaman
 4. Máte mystické schopnosti a své nepřátele drtíte kouzly. Můžete kouzly útočit, ale i se léčit a chránit skupinu.

 5. Ninja
 6. Zákeřná a vražedná postava. Nejrychlejší a nejobratnější postava – ale lehce zranitelná

 7. Sura
 8. Surové jsou napůl válečníci a napůl šamani. Dokáží bojovat s mečem a umí i nějaké to kouzlo, nic však neumí dokonale. Jedná se o velmi oblíbenou postavu mezi hráči ve hře Metin2

Share Button

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *