Top Eleven – Staň se fotbalovým manažerem

Hra Top Eleven

V populární online hře Top Eleven se stáváte manažerem fotbalového klubu, kde musíte uplatňovat skvělé taktické schopnosti k tomu, aby váš tým vyhrával. Hrajete společně s dalšími tisíci hráči z celého světa a řešíte každodenní problémy fotbalového manažera – starost o klub, o financování od sponzorů, kde váš tým bude hrát a tak podobně. Následně se umisťujete v tabulce a cílem je, abyste byli nejlepší. Začněte pracovat se svým fotbalovým klubem třeba hned teď!

  • Vlastníte fotbalový klub
  • Mnoho taktických možností
  • Hrajete s více než 10 000 hráči
  • Realistický systém hry

Herní video

Jak začít hrát

Top Eleven funguje jako facebook aplikace a přihlásíš se tedy na webovce přes svůj účet na facebooku. Je to jednduché a není se čeho bát – instalovat ani stahovat nic nemusíte.

Jak hru ovládat

Hru ovládáte levým tlačítkem myši kterým klikáte na jednotlivé ikonky a další části hry.

Módy hry

  1. Manažerský mód
  2. Staráte se o stadion, o klubové finance a zabýváte se podepisováním televizních práv a dalších smluv vašich partnerů. Musíte projevit dobrou manažerskou krev, abyste byli úspěšní.

  3. Trenérský mód
  4. Musíte se starat o stav svých hráčů a nutit je chodit na tréningy. Na vás záleží v jaké formě bude vaše mužstvo pro následující sezónu. Vše musíte navrhnout tak, aby fotbalisté byli spokojeni, ve formě a namotivováni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *