Jak si změnit jméno ve Fortnite: tohle musí v roce 2024 vědět každý hráč

Fortnite je velmi oblíbená hra ve stylu Battle Royal od vývojářů z Epic Games, která se od roku 2018 těší velké oblibě napříč generacemi hráčů. Hraní této hry je dostupné od počítačů po nejrůznější herní konzole. Tato hra nabízí mnoho uživatelských nastavení, aby každá hráč mohl mít ještě větší zážitek. O to složitější pak ale může být orientace v nastavení hry. Dnes se zaměříme na jméno, které se ve Fortnite zobrazuje.

  • Jak změnit jméno v Epic Games
  • Proč se liší přezdívka na jiných konzolích?
  • Jak změnit jméno v konzoli?

Jak změnit jméno v Epic Games

Pokud hrajete na počítači vaše jméno ve hře odpovídá vašemu jménu, které máte v účtu Epic Games Launcher. Svou zobrazovanou přezdívku můžete jednoduše změnit v nastavení svého účtu.

Než ale s touto změnou začneme, upozorňujeme, že váš účet vytvořený na Epic Games Launcher musí být ověřený. Jakmile máte účet ověřen, můžete postupovat podle dalších kroků:

  1. V Epic Game Launcher klikněte v pravém horním rohu na svou ikonku a zvolte políčko „Account“.
  2. Po kliknutí budete přesměrováni na oficiální stránky Epic Games do podrobného nastavení vašeho účtu.
  3. V kolonce „Display Name“ bude uvedeno vaše aktuální uživatelské jméno, které můžete změnit kliknutím na modré tlačítko úprav na stejném řádku.
  4. Zvolte si své nové uživatelské jméno a uložte změny.
  5. Nyní by se vaše nové uživatelské jméno mělo přepsat také do hry Fortnite.

Pamatujte, že své jméno můžete měnit jen jednou za 14 dní.

Proč se liší přezdívka na jiných konzolích?

Změna nového uživatelského jména v Epic Game Launcheru se neprojeví na konzolích, kde vystupujete pod jiným účtem – účtem, který jste si vytvořili přímo pro danou konzoli.

Jak změnit jméno v konzoli?

Pokud hrajete Fortnite na herních konzolích PS nebo Xbox budete své jméno muset změnit přímo v nastavení účtu přes úpravu profilu.

Share Button